Úvodní stránka Zabezpečení vozidel Imobilizéry Bezdotykový imobilizér SPY07

Bezdotykový imobilizér SPY07

KÓD: SPY07
SKLADEM
Zboží odešleme:
  • při objednání do 13h ještě týž den
  • při objednání po 13h druhý pracovní den
  • osobní odběr možný ihned, jakmile Vám e-mailem potvrdíme dostupnost
2-okruhový bezdotykový imobilizér. Účinné automobilové zabezpečovací zařízení s režimem proti krádeži a šifrovanou komunikací mezi imobilizační jednotkou a osobním vysílačem
405 Kč s DPH
Možnost odložené platby Twisto Pay

2-okruhový bezdotykový imobilizér. Účinné automobilové zabezpečovací zařízení s režimem proti krádeži a šifrovanou komunikací mezi imobilizační jednotkou a osobním vysílačem. Auto vybavené tímto zařízením může být používané jedině když se osobní bezdrátový vysílač nachází v autě v blízkosti přijímací antény. Jednou z předností je, že na aute nejsou viditelné žádné známky přítomnosti zabezpečovacího zařízení, stejně není viditelná ani jeho obsluha (aktivace/deaktivace). Imobilizér je možné provozovat jak v automatickém režimu, tak manuálním, kdy se deaktivuje tlačítkem na ovladači.

Technické parametry:
- pracovní frekvence: 433.92 MHz
- systém RFID (identifikace na rádiové frekvenci)
- naprogramování až 4 ovladačů
- signalizační LED
- napájecí napětí 12V - odběr v klidovém stavu 17mA


Obsah sady:
- 2x bezdrátový ovladač
- řídící jednotka s kabeláží

Upozornění: Pro montáž je potřeba přepínací relé, které není součástí balení ( při blokaci 2 okruhů - 2 relé).

Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi
Ogar (15.03.2024)
Vsetín
Cena odpovídá kvalitě zařízení.
  1. Zatím je funkční.
  1. Baterii měním preventivně,co dva měsíce. Jak vám to na dálnici zapípá, že zařízení už brzy skončí a je to na dálnici, tak vás nejdříve poleje pot po celém těle. Některé státy EU takové zařízení v autech nesmí používat. V případě vypnutí motoru se taky zablokuje řízení a auto přestane brzdit. Nová baterie má 3.1 V a vybitá už začíná vynechávat při 2.97 V. Rozdíl napětí je hrozně malý. Jinak jsem spokojený. Při časté výměně baterii,může dojít k poškození obalu ovládače. Ten je nejslabší článek celého zařízení. Je úplně jedno, jestli ovládač vypínám, nebo né. Celé zařízení mám už víc, jak čtyři roky. Za tu dobu mám odzkoušené všechny baterie, co jsou na trhu. Ty se liší pouze cenou. Pokud jsou baterie v bistru, tak vydrží i pět let. Baterie se nesmí nabíjet!
  2. Přeji vám hodně radostných chvil s novým zařízením.
Ogar (29.01.2020)
Vsetín
Pracuje přesně, jak jsem chtěl. Ovládáč je malý a vozím sebou náhradní baterku. V IKEA stojí 10 ks baterii 18 Kč!!! Komunikace mezi autem a ovládačem funguje i na 10 m.
Na žádné auto neexistuje žádné 100% zabezpečení.
  1. Za málo peněz, dost muziky.
Martin (15.01.2020)
Beroun
Vše v pořádku