Slevový systém

Nakupujte se slevou!

Jak toho dosáhnout? Postupnými nákupy můžete získat možnost nakupovat za stále výhodnějších podmínek. Podmínkou získání těchto výhod je registrace.

Všechny uskutečněné nákupy se sčítají. Dosažení určité obratové hranice Vás přesune do vyšší dealerské kategorie, kde budete moci nakupovat za ještě příznivější ceny (D2, D3). Tyto slevy může získat i koncový zákazník (nepodnikatel), v případě že dosáhne daného obratu.

  • Kategorii D2
    získáte po nákupu zboží nad 10000,- Kč bez DPH a to za neomezené časové období. Tato kategorie Vám umožní nakupovat se slevou 5-20% z běžných cen.
     
  • Kategorii D3
    získáte po nákupu zboží nad 20000,- Kč bez DPH. Tato kategorie posouvá nákupy na úroveň VO cen.

Firmám s platným oprávněním k podnikání v příbuzném oboru (Opravy silničních vozidel, Montáže autodoplňků a autopříslušenství, apod.) nabízíme prodej širokého sortimentu autoalarmů a autodoplňků za VO ceny bez jakéhokoliv předchozího nákupu.

Podmínkou zařazení mezi naše velkoobchodní odběratele je pouze registrace v našem eshopu a zaslání kopie živnostenského listu nebo výpisu z obchodního rejsříku. Požadované dokumenty nám zašlete na kontaktní email spolu se žádostí o nastavení cen D3 pro Vaši firmu.

Pokud budou splněny podmínky, přidělíme Vám příslušnou kategorii a po přihlášení se Vám již budou zobrazovat ceny, přidělené pro Vaši slevovou skupinu.