Úvodní stránka OSVĚTLENÍ VOZIDEL Automatické spínače světel, Trippling Moduly pro rozsvěcení Automatické rozsvěcování světel Škoda Octavia I SE088 se088

Automatické rozsvěcování světel Škoda Octavia I SE088 se088

KÓD: se088
Vyprodáno
Modul je určen pro vozy Škoda Octavia I. Modul provádí automatické sepnutí světel na základě zvýšení úrovně palubního napětí, ke kterému dojde po nastartování
540 Kč s DPH

Modul je určen pro vozy Škoda Octavia I. Modul provádí automatické sepnutí světel na základě zvýšení úrovně palubního napětí, ke kterému dojde po nastartování motoru.

 
Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi
Roman (18.05.2020)
Zdice
Funguje tak jak má. Spokojenost
Dodo (04.03.2020)
Karviná
Funguje jak má.Jsem spokojen. :-))D
Petr (03.09.2019)
Ostrava
Jednoduché zapojení, vše funguje
  1. funkční
  2. cena
  1. nic
Libor (14.08.2018)
Horka nad Moravou
Tento výrobek mi přišel ve velmi krátkém termínu od objednání. Přesně jak píší. Montáž proběhla bez problémů, myslím si, že ji zvládne každý, kdo má šikovné ruce a umí číst. Mohu jen doporučit!!!!
  1. Skvělé dodání, jednoduchá montáž, možnost vypnutí modulu.
  1. Žádná negativa nemohu napsat.
Ota Perný (06.07.2017)
Stráž Pod Ralskem
Výborný produkt. Snadný návod popsán fakt i pro amatéry.
  1. Snadná montáž
Míra (13.02.2015)
Dobruška
Dobrý den. Tento obchod jsem zvolil i díky názorům kupujících,takže přidám i svůj díl spokojenosti.V pátek objednané automatické rozsvěcení světel na Octavii mi přišlo hned v pondělí a vše bylo v pořádku.Mohu doporučit a sám tento obchod budu využívat i nadále.Děkuji a ať se daří.