Modul AUX k DS512/DS612 ds512aux

KÓD: STU-ds512aux
SKLADEM
Zboží odešleme:
  • při objednání do 12h druhý pracovní den
  • při objednání po 12h třetí pracovní den
  • osobní odběr možný do 1-2 pracovních dní.
Doplňkový modul pro ovládání příslušenství vozidla pomocí autoalarmu DS 512/DS612. Po zapojení a nastavení modulu lze dálkově ovládat například nezávislé topení, vyhřívání sedadel, světla atd. Je možné nastavit funkce jako "Comming home" nebo "Leaving home", které umožňují automatické rozsvícení světel vozidla na krátkou dobu při odemknutí nebo zamknutí vozidla dálkovým ovladačem. Modul je také možné využít jako přídavný vstup pro monitorování stavu dalšího elektrického okruhu / zařízení ve vozi…
1 107 Kč s DPH
Možnost odložené platby Twisto Pay

Doplňkový modul pro ovládání příslušenství vozidla pomocí autoalarmu DS 512/DS612. Po zapojení a nastavení modulu lze dálkově ovládat například nezávislé topení, vyhřívání sedadel, světla atd. Je možné nastavit funkce jako "Comming home" nebo "Leaving home", které umožňují automatické rozsvícení světel vozidla na krátkou dobu při odemknutí nebo zamknutí vozidla dálkovým ovladačem. Modul je také možné využít jako přídavný vstup pro monitorování stavu dalšího elektrického okruhu / zařízení ve vozidle.

 

Toto příslušenství lze dálkově ovládat aplikací v mobilním telefonu, nebo pomocí sms zprávy.

 

Funkce DS 512 AUX modulu

- ovládání zapnutí / vypnutí elektrického zařízení ve vozidle pomocí přídavného výstupu

- možnost sepnutí impulzu, trvalé zapnutí nebo sepnutí na libovolně nastavenou dobu (nastavení v aplikaci pro telefon)

- nastavení funkcí "Comming home" nebo "Leaving home"

- v případě nevyužití přídavného výstupu, jeho využití jako vstup pro monitorování stavu (zapnutí / vypnutí) elektrického zařízení ve vozidle

 

Pozn. V programovacím softwaru DS 512/DS612 je třeba nastavit režim, ve kterém bude modul DS 512 AUX pracovat, v závislosti na typu ovládaného zařízení.

Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi