Úvodní stránka MULTIMÉDIA Multimediální adaptéry Pouze VIDEO Video vstup pro Opel se systémem R4.0 IntelliLink

Video vstup pro Opel se systémem R4.0 IntelliLink

Doprava ZDARMA
Video vstup pro Opel se systémem R4.0 IntelliLink
KÓD: STU-mi1317
Skladem - externí sklad
Modul pro připojení externího video signálu k OEM systému Opel R4.0 IntelliLink s displejem 7" ve vozech Opel. Pouze pro systém s oddělenou jednotkou rádia. Modul disponuje třemi vstupy pro kompozitní video signál včetně zpětné kamery. Připojuje se na konektory u monitoru v palubní desce (4pin LVDS konektor). Zdroj video signálu připojený přes modul funguje i za jízdy.   Technické parametry - 2x VIDEO vstup - 1x vstup pro parkovací kameru - automatické přepnutí na parkovácí kameru při zařazení …
9 448 Kč s DPH
Možnost odložené platby Twisto Pay

Modul pro připojení externího video signálu k OEM systému Opel R4.0 IntelliLink s displejem 7" ve vozech Opel. Pouze pro systém s oddělenou jednotkou rádia. Modul disponuje třemi vstupy pro kompozitní video signál včetně zpětné kamery. Připojuje se na konektory u monitoru v palubní desce (4pin LVDS konektor). Zdroj video signálu připojený přes modul funguje i za jízdy.

 

Technické parametry

- 2x VIDEO vstup

- 1x vstup pro parkovací kameru

- automatické přepnutí na parkovácí kameru při zařazení zpátečky

- funguje i za jízdy (pouze zdroje připojené do vstupů)

- možnost zobrazení trajektorií při couvání (funkce nemusí být dostupná u všech vozidel)

- kompatibilní s tovární parkovací kamerou

- podporuje normu PAL/NTSC

Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi

© 2023. Levnealarmy.cz