Úvodní stránka MULTIMÉDIA Multimediální adaptéry AV adaptéry Audi Škoda VW Adaptér A/V vstup pro OEM navigaci VW Phaeton/Bentley mi099

Adaptér A/V vstup pro OEM navigaci VW Phaeton/Bentley mi099

Doprava ZDARMA
Adaptér A/V vstup pro OEM navigaci VW Phaeton/Bentley mi099
KÓD: STU-mi099
SKLADEM
Zboží odešleme:
  • při objednání do 12h druhý pracovní den
  • při objednání po 12h třetí pracovní den
  • osobní odběr možný do 1-2 pracovních dní.
Modul pro připojení externího audio a video signálu k OEM navigaci ve voze VW Phaeton a Bentley Continental s navigačním systémem ZAB. Modul dále umožňuje přímé ovládání některých funkcí DVD přehrávačů DVP-1000M/DVP-900HD/CTD-H1 a DVB-T TV tuneru DAS-DVBT prostřednictvím ovládacích prvků navigace.   Pozor! Nepasuje na americké provedení navigace.
3 834 Kč s DPH
Možnost odložené platby Twisto Pay

Modul pro připojení externího audio a video signálu k OEM navigaci ve voze VW Phaeton a Bentley Continental s navigačním systémem ZAB. Modul dále umožňuje přímé ovládání některých funkcí DVD přehrávačů DVP-1000M/DVP-900HD/CTD-H1 a DVB-T TV tuneru DAS-DVBT prostřednictvím ovládacích prvků navigace.

 

Pozor! Nepasuje na americké provedení navigace.

Vhodné pro vozy:

Volkswagen Phaeton 04/2002-2016
Bentley
Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi