Úvodní stránka MULTIMÉDIA Multimediální adaptéry AV adaptéry Audi Škoda VW adaptér A/V vstup pro OEM navigaci VW Phaeton/Bentley

adaptér A/V vstup pro OEM navigaci VW Phaeton/Bentley

Doprava ZDARMA
adaptér A/V vstup pro OEM navigaci VW Phaeton/Bentley
KÓD: STU-mi099
Skladem - externí sklad
Modul pro připojení externího audio a video signálu k OEM navigaci ve voze VW Phaeton a Bentley Continental s navigačním systémem ZAB. Modul dále umožňuje přímé ovládání některých funkcí DVD přehrávačů DVP-1000M/DVP-900HD/CTD-H1 a DVB-T TV tuneru DAS-DVBT prostřednictvím ovládacích prvků navigace.   Pozor! Nepasuje na americké provedení navigace.
4 015 Kč s DPH
Možnost odložené platby Twisto Pay

Modul pro připojení externího audio a video signálu k OEM navigaci ve voze VW Phaeton a Bentley Continental s navigačním systémem ZAB. Modul dále umožňuje přímé ovládání některých funkcí DVD přehrávačů DVP-1000M/DVP-900HD/CTD-H1 a DVB-T TV tuneru DAS-DVBT prostřednictvím ovládacích prvků navigace.

 

Pozor! Nepasuje na americké provedení navigace.

Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi

© 2023. Levnealarmy.cz