Úvodní stránka Montážní potřeby Trailer pro 12V Tester zásuvek přívěsů 7 pin trl11

Tester zásuvek přívěsů 7 pin trl11

KÓD: STU-trl11
SKLADEM
Zboží odešleme:
  • při objednání do 12h druhý pracovní den
  • při objednání po 12h třetí pracovní den
  • osobní odběr možný do 1-2 pracovních dní.
Tento tester s LED diodou otestuje všechny funkce osvětlení vozidla i přívěsu - zásuvky i zástrčky. Ukazatel LED diody zobrazí každé problematické připojení. Přezkouší všechny 7 - pólové zásuvky a konektory a pomocí adaptérů (není součástí balení) i všechny 13 - pólové zásuvky a konektory v 7 - pólové funkci.   Technické parametry - určeno pro 7 pin zásuvky - napětí vozidla 12 V - napájení testeru pomocí 9 V blokové baterie (není součástí balení) …
291 Kč s DPH
Možnost odložené platby Twisto Pay

Tento tester s LED diodou otestuje všechny funkce osvětlení vozidla i přívěsu - zásuvky i zástrčky. Ukazatel LED diody zobrazí každé problematické připojení.

Přezkouší všechny 7 - pólové zásuvky a konektory a pomocí adaptérů (není součástí balení) i všechny 13 - pólové zásuvky a konektory v 7 - pólové funkci.

 

Technické parametry

- určeno pro 7 pin zásuvky

- napětí vozidla 12 V

- napájení testeru pomocí 9 V blokové baterie (není součástí balení)

Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi

© 2023. Levnealarmy.cz