Úvodní stránka Komfortní prvky Tempomaty Kabeláže k tempomatům Kabeláž k tempomatu FABIA I, VW Polo temkabfabia

Kabeláž k tempomatu FABIA I, VW Polo temkabfabia

KÓD: temkabfabia
SKLADEM
Zboží odešleme:
  • při objednání do 13h ještě týž den
  • při objednání po 13h druhý pracovní den
  • osobní odběr možný ihned, jakmile Vám e-mailem potvrdíme dostupnost
620 Kč s DPH
Možnost odložené platby Twisto Pay

Lze namontovat do všech vozidel s výkonem motoru vyšším než 45 kW a s řídící jednotkou palubní sítě 6Q1 ... ... nebo 6Q0 ... ... . U vozidel s jednotkou 6Q2 ... ... je nutná její výměna.

Po montáži je nezbytné pomocí diagnostického zařízení (není součástí dodávky) nastavit funkci tempomatu v řídící jednotce vozidla.

Pokud není vaše dílna vybavena diagnostickým přístrojem pro vozy VW, je nezbytné obrátit se pro tuto operaci na značkový servis VW nebo Škoda.

Výhodami těchto tempomatů jsou velmi jednoduchá montáž, komfortní funkce, nízká cena a zachování původního vzhledu interiéru.

 

Pozn.: POZOR!!! Protože u Fábie MR 2005 (zhruba od výrobního data 09/2004) došlo ke změně osazení svorkovnic na oddělovací stěně je jiné i zapojení. Vodič pro propojení s řídící jednotkou motoru se do MR 2005 zapojoval na bílou svorkovnici vlevo pin 10. Od modelového roku 2005 by mělo být toto propojení v červené svorkovnici na pinu 6.

 

Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi
Marek Karafiát (05.05.2020)
Valašská Bystřice
Originální díl, mohu jen doporučit
  1. nic
Radek Betka (29.05.2018)
Mladá Boleslav
Kabel funguje, aby ne za ty prachy, 6 drátů a 2 konektory, dá se poskládat za cca 100,- bohužel jsem neměl schema, tak jsem kabel koupil, a mám jej nyní zakresleny.
  1. funguje
  1. cena
Jiří (28.03.2018)
Staré Město
Rychlé dodání
  1. dobrá kvalita,cena
  1. nic
Jarekvit (20.09.2017)
Kladno
Složitá instalace kabeláže, nutné odstranění celé palubní desky k přístupu do příčné stěny propojky mezi motorovým prostorem a interiérem.
  1. Dobře izolované proti vibracím
  1. Složitá instalace do Fabie1 r.v.2006