Elektronika dojezdu pro 4 okna

KÓD: se075
Skladem - externí sklad
Modul pro elektrické dovírání pro 4 okna slouží pro automatické dovírání elektrických oken při zabezpečení (uzamčení) vozidla.
358 Kč s DPH
Možnost odložené platby Twisto Pay

Modul pro elektrické dovírání pro 4 okna slouží pro automatické dovírání elektrických oken při zabezpečení (uzamčení) vozidla. Elektronické obvody modulu zajišťují kontrolu pohybu okna a při dosažení krajní (uzavřené) polohy automaticky odpojí pohon, takže nedochází ke zbytečnému zatěžování motoru. Obvody z bezpečnostních důvodů zajišťují také automatické vypnutí pohonu při mechanické detekci překážky v dráze okna. Modul je určen pro nejběžnější typ elektrických oken s uzemněnými motory ovládanými kladným napětím.

 
Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi
Pavel Becík (03.07.2018)
Celkove jsem s timto vyrobkem spokojen, mam v aute na otvirani i na zavirani a spokojenost.... Montuji to i kamaradum a tez spokojenost.
  1. Jednoducha montaz,
  2. Ovladani hned 4 oken,
  3. Zastavi okno pro prekazce a chrani tak motor oken,
  4. Cena
  1. Trochu stroha vyroba

© 2023. Levnealarmy.cz