Univerzální dálkový ovladač, pevný kód 27-41MHz

KÓD: STU-se624
Tento univerzální ovladač se dokáže naučit povely ovladačů od různých výrobců (autoalarmy, domácí alarmy, otevírání garážových vrat, pohony vjezdových bran, centrální zamykání, elektrické zásuvky, elektrické navijáky a ATV navijáky, světelné spínače), které pracují na frekvenci 27 - 41 Mhz. Ovladač nepodporuje plovoucí (proměnné) kódy. Frekvence ovladače je nastavitelná v rozmezí 27 - 41 MHz (z výroby nastavena na 40,875 MHz).   Technické parametry - možnost využít až 4 funkce (4 tlačítka) - mož…
Prodej ukončen

Tento univerzální ovladač se dokáže naučit povely ovladačů od různých výrobců (autoalarmy, domácí alarmy, otevírání garážových vrat, pohony vjezdových bran, centrální zamykání, elektrické zásuvky, elektrické navijáky a ATV navijáky, světelné spínače), které pracují na frekvenci 27 - 41 Mhz. Ovladač nepodporuje plovoucí (proměnné) kódy. Frekvence ovladače je nastavitelná v rozmezí 27 - 41 MHz (z výroby nastavena na 40,875 MHz).

 

Technické parametry

- možnost využít až 4 funkce (4 tlačítka)

- možnost naučení k různým zařízení

- kdykoliv lze naučit nové zařízení

- po výměně baterie zůstanou uložena všechna data

- rozměry: cca.: 62 x 37 x 15 mm

- stabilní krystal

- nastavitelná frekvence 27 - 41 MHz

- včetně baterie (12V, 23A)

 

Často kladené dotazy

Otázka: Jak poznám, že má mé dálkové ovládání pevný (né plovoucí) kód?

Odpověď: Dálková ovládání se stabilním kódem jsou programované přes DIP přepínače a zřídka také přes pájecí můstky. Pokud je toto ve vašem vysílači, jedná se o model s pevným kódem.

Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi