Úvodní stránka EMERGENCY Zvukové systémy Hobby sirény Hobby zvukový systém 15W (35 variant zvuků zvířat a sirén + mikrofon) si-735

Hobby zvukový systém 15W (35 variant zvuků zvířat a sirén + mikrofon)

PŘEHRÁT ZVUK
KÓD: STU-si-735
Zvukový modul s nahranými zvuky sirén (např. policie, hasiči, sanitka atd. celkem 10 zvuků), dále se zvuky připomínajícími hlasy některých zvířat (slepice, býk, kůň, ovce, kohout, žába, pes, kachna a kočka) a šestnácti různými melodiemi (melodie není možné volit samostatně, ale jsou přehrávány automaticky jedna po druhé). S modulem je dodáván i mikrofon pro hlasitou reprodukci mluveného slova. Tlakový reproduktor lze umístit do vnitřního i vnějšího prostředí. Modul je určen pro použití např. jak…
Prodej ukončen

Zvukový modul s nahranými zvuky sirén (např. policie, hasiči, sanitka atd. celkem 10 zvuků), dále se zvuky připomínajícími hlasy některých zvířat (slepice, býk, kůň, ovce, kohout, žába, pes, kachna a kočka) a šestnácti různými melodiemi (melodie není možné volit samostatně, ale jsou přehrávány automaticky jedna po druhé).

S modulem je dodáván i mikrofon pro hlasitou reprodukci mluveného slova.

Tlakový reproduktor lze umístit do vnitřního i vnějšího prostředí. Modul je určen pro použití např. jako pomocné zařízení při prezentačních a zábavních akcích.

Jedná se o hobby zařízení, nelze používat na sanitní, hasičská vozidla, apod.

 

Technické parametry: 

• napájecí napětí: 12 V

• výkon 15 W

• rozměry reproduktoru: ø 105 mm, hloubka 110 mm,

• rozměry modulu: 155 x 110 x 30 mm

• hmotnost kompletu 950 g

Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi