Úvodní stránka Car Audio Ovládání volant/autorádio Ovládání z volantu Adaptér z volantu pro VW, Škoda, Audi, Seat s K-BUS

Adaptér z volantu pro VW, Škoda, Audi, Seat s K-BUS

Novinka
Adaptér z volantu pro VW, Škoda, Audi, Seat s K-BUS
KÓD: STU-52svw001
Dočasně vyprodáno
Adaptér slouží pro využití originálního dálkového ovládání na volantu k ovládání dodatečně namontovaného autorádia s ISO konektorem do vozů Audi, Škoda, Volkswagen a Seat s OEM autorádiem Gamma / Beta / MFD / MCD / Concert / Chorus / Symphony / Grundig Aura / Beta / Scala / Alana s Mini ISO konektorem. Ovládání je vedeno jedním drátem (sběrnice K-bus).   K adaptéru musíte objednat kabel 52kab podle typu montovaného autorádia (Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Alpine, Ph…
1 337 Kč s DPH

Adaptér slouží pro využití originálního dálkového ovládání na volantu k ovládání dodatečně namontovaného autorádia s ISO konektorem do vozů Audi, Škoda, Volkswagen a Seat s OEM autorádiem Gamma / Beta / MFD / MCD / Concert / Chorus / Symphony / Grundig Aura / Beta / Scala / Alana s Mini ISO konektorem. Ovládání je vedeno jedním drátem (sběrnice K-bus).

 

K adaptéru musíte objednat kabel 52kab podle typu montovaného autorádia (Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Alpine, Philips, Zenec, LG, Parrot Asteroid a čínská autorádia s možností ovládání z volantu).

 

Podrobná kompatibilita

• Seat Alhambra pouze modely roku výroby od 2000 do 2009

• Seat Cordoba pouze modely roku výroby od 1999 do 2008

• Škoda Octavia I (1U) pouze modely roku výroby od 2000 do 2004

• VW Golf (MK4, 1J) pouze modely roku výroby od 1998 do 2003

• VW Polo (9N) pouze modely roku výroby od 2001 do 2005

Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi

© 2023. Levnealarmy.cz