Úvodní stránka Car Audio Ovládání volant/autorádio Ovládání z volantu Adaptér z volantu pro Ssangyong Rexton, Actyon, Korando 52ssy001

Adaptér z volantu pro Ssangyong Rexton, Actyon, Korando 52ssy001

KÓD: STU-52ssy001
Vyprodáno
Adaptér slouží pro využití originálního dálkového ovládání na volantu k ovládání dodatečně namontovaného autorádia s ISO konektorem do vozů SsangYong s OEM autorádiem a ovládáním a volantu. Pouze pro vozy bez tlačítek na ovládání handsfree sady na volantu.   K adaptéru musíte objednat kabel 52kab podle typu montovaného autorádia (Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Alpine, Philips, Zenec, LG, Parrot Asteroid a čínská autorádia s možností ovládání z volantu).   Podrobná ko…
1 286 Kč s DPH

Adaptér slouží pro využití originálního dálkového ovládání na volantu k ovládání dodatečně namontovaného autorádia s ISO konektorem do vozů SsangYong s OEM autorádiem a ovládáním a volantu. Pouze pro vozy bez tlačítek na ovládání handsfree sady na volantu.

 

K adaptéru musíte objednat kabel 52kab podle typu montovaného autorádia (Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Alpine, Philips, Zenec, LG, Parrot Asteroid a čínská autorádia s možností ovládání z volantu).

 

Podrobná kompatibilita

• SsangYong Actyon pouze modely roku výroby od  2006

• SsangYong Korando-Sport pouze modely roku výroby od 2012

• SsangYong Rodius pouze modely roku výroby od 2013 do 2016

Vhodné pro vozy:

SsangYong Actyon
SsangYong Korando
SsangYong Rexton 2006-2012 (II)
SsangYong Rodius
Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi