Úvodní stránka Car Audio Ovládání volant/autorádio Ovládání z volantu Adaptér z volantu pro Renault Clio, Kangoo, Dacia Duster 2010-, Sandero 52srn004

Adaptér z volantu pro Renault Clio, Kangoo, Dacia Duster 2010-, Sandero 52srn004

KÓD: STU-52srn004
Vyprodáno
Adaptér slouží pro využití originálního dálkového ovládání na volantu k ovládání dodatečně namontovaného autorádia s ISO konektorem do vozů Renault a Dacia s OEM autorádiem VDO Tuner List s displejem na autorádiu, Mini ISO konektorem a ovládáním na volantu.   K adaptéru musíte objednat kabel 52kab podle typu montovaného autorádia (Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Alpine, Philips, Zenec, LG, Parrot Asteroid a čínská autorádia s možností ovládání z volantu).   Podrobná k…
1 286 Kč s DPH

Adaptér slouží pro využití originálního dálkového ovládání na volantu k ovládání dodatečně namontovaného autorádia s ISO konektorem do vozů Renault a Dacia s OEM autorádiem VDO Tuner List s displejem na autorádiu, Mini ISO konektorem a ovládáním na volantu.

 

K adaptéru musíte objednat kabel 52kab podle typu montovaného autorádia (Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Alpine, Philips, Zenec, LG, Parrot Asteroid a čínská autorádia s možností ovládání z volantu).

 

Podrobná kompatibilita

• Dacia Duster (SD/SR) pouze modely roku výroby od 2010 do 2012

• Dacia Sandero pouze modely roku výroby od 2010 do 2012

• Renault Clio (II, Typ B) pouze modely roku výroby od 2000 do 2005

• Renault Kangoo (KC) pouze modely roku výroby od 2000 do 2005

• Renault Megane (I) (II) pouze modely roku výroby od 2000 do 2005

• Renault Twingo pouze modely roku výroby od 2000 do 2007

Vhodné pro vozy:

Dacia Duster
Dacia Sandero
Renault Clio
Renault Kangoo
Renault Mégane
Renault Twingo
Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi