Úvodní stránka Car Audio Ovládání volant/autorádio Ovládání z vol. active Adaptér z volantu pro Mazda CX5/CX7/6 se zesilovačem 52smz007

Adaptér z volantu pro Mazda CX5/CX7/6 se zesilovačem 52smz007

Doprava ZDARMA
Adaptér z volantu pro Mazda CX5/CX7/6 se zesilovačem 52smz007
KÓD: STU-52smz007
Vyprodáno
Adaptér slouží pro využití originálního dálkového ovládání na volantu k ovládání dodatečně namontovaného autorádia s ISO konektorem do vozů Mazda s OEM autorádiem Panasonic, aktivním systémem (zesilovačem) BOSE a s ovládáním na volantu. Zároveň z Can-Bus sběrnice adaptér vyvede analogové signály: zapalování, osvětlení, zpátečka, ruční brzda a rychlostní signál.   K adaptéru musíte objednat kabel 52kab podle typu montovaného autorádia (Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, …
2 473 Kč s DPH

Adaptér slouží pro využití originálního dálkového ovládání na volantu k ovládání dodatečně namontovaného autorádia s ISO konektorem do vozů Mazda s OEM autorádiem Panasonic, aktivním systémem (zesilovačem) BOSE a s ovládáním na volantu. Zároveň z Can-Bus sběrnice adaptér vyvede analogové signály: zapalování, osvětlení, zpátečka, ruční brzda a rychlostní signál.

 

K adaptéru musíte objednat kabel 52kab podle typu montovaného autorádia (Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Alpine, Philips, Zenec, LG, Parrot Asteroid a čínská autorádia s možností ovládání z volantu)

 

Podrobná kompatibilita

• CX-7 (ER/ERE) pouze pro modely roku výroby od 2008 do 2012

• CX-5 pouze pro modely roku výroby od 2013

Vhodné pro vozy:

Mazda 6 12/2012- (III)
Mazda CX-5
Mazda CX-7
Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi