Úvodní stránka Car Audio Ovládání volant/autorádio Ovládání z vol. active Adaptér z volantu pro Kia Ceed/Sorrento 2009- se zesilovačem 52ski003

Adaptér z volantu pro Kia Ceed/Sorrento 2009- se zesilovačem 52ski003

Doprava ZDARMA
Adaptér z volantu pro Kia Ceed/Sorrento 2009- se zesilovačem 52ski003
KÓD: STU-52ski003
Vyprodáno
Adaptér slouží pro využití originálního dálkového ovládání na volantu k ovládání dodatečně namontovaného autorádia s ISO konektorem do vozů Kia s OEM autorádiem Hyundai Mobis, aktivním systémem (zesilovačem) s Mini ISO konektorem a ovládáním na volantu. Adaptér podporuje i tlačítka na volantu pro ovládání handsfree sady u autorádií, které tuto funkci umožňují (Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer a Zenec). Zároveň z Can-Bus sběrnice adaptér vyvede analogové signály: zapalování, ruční brzda a rychlo…
3 561 Kč s DPH

Adaptér slouží pro využití originálního dálkového ovládání na volantu k ovládání dodatečně namontovaného autorádia s ISO konektorem do vozů Kia s OEM autorádiem Hyundai Mobis, aktivním systémem (zesilovačem) s Mini ISO konektorem a ovládáním na volantu. Adaptér podporuje i tlačítka na volantu pro ovládání handsfree sady u autorádií, které tuto funkci umožňují (Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer a Zenec). Zároveň z Can-Bus sběrnice adaptér vyvede analogové signály: zapalování, ruční brzda a rychlostní signál.

 

K adaptéru musíte objednat kabel 52kab podle typu montovaného autorádia (Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Alpine, Philips, Zenec, LG, Parrot Asteroid a čínská autorádia s možností ovládání z volantu).

 

Podrobná kompatibilita

• Kia Cee'd pouze modely roku výroby od 2009

• Kia Sorento pouze modely roku výroby od 2009 do 2011

• Kia Soul pouze modely roku výroby od 2009 do 2012

Vhodné pro vozy:

Kia Carens 03/2013- (III)
Kia Cee´d
Kia Soul
Kia Sorento
Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi