Úvodní stránka Car Audio AUDIO příslušenství Odrušovací filtry METRA odrušovací filtr 2,9A aktivní 3402420

METRA odrušovací filtr 2,9A aktivní

KÓD: STU-3402420
Aktivní elektronický odrušovací filtr. Filtry se používají pro potlačení nežádoucího rušení v napájecím napětí vozidla, které se může projevovat např. při reprodukci zvuku z audio zařízení používaných ve vozidle. Elektronický odrušovací filtr je navržen tak, aby aktivně odstranil rušení způsobené zařízeními jako jsou generátory, alternátory a jiné zdroje rádiových frekvencí v kladném napětí v mobilních audio systémech. Aktivní filtry jsou přesnější a citlivější než pasivní filtry, snadno se inst…
Prodej ukončen

Aktivní elektronický odrušovací filtr. Filtry se používají pro potlačení nežádoucího rušení v napájecím napětí vozidla, které se může projevovat např. při reprodukci zvuku z audio zařízení používaných ve vozidle.

Elektronický odrušovací filtr je navržen tak, aby aktivně odstranil rušení způsobené zařízeními jako jsou generátory, alternátory a jiné zdroje rádiových frekvencí v kladném napětí v mobilních audio systémech. Aktivní filtry jsou přesnější a citlivější než pasivní filtry, snadno se instalují a jsou cenově výhodné.

 

Technické parametry

• napětí: 12 V max. 2,9 A

 

Připojení:

• zelený drát: připojte vodič na 12 V napětí u vozu, kde chcete filtrovat napětí

• černý vodič: připojte na zem

• červený vodič: připojte k napájení zařízení, které chcete odrušit

Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi