Bypass modul BM8000

Keetec
KÓD: BM8000
Skladem - na prodejně
Bypass modul pre překlenutí továrního imobilizéru při dálkovém startu
334 Kč s DPH
Možnost odložené platby Twisto Pay

Popis:

Transporder bypass modul pro deaktivaci továrního imobilizéru – v případě dálkového startu. Nyní v provedení s účinnější snímací technologií, spolehlivě přenese signál i u vozidel VW Group. Navíc malá cívka kolem spínací skříňky, která se lehce instaluje a dobře skryje.

Do krabičky je potřeba vložit jeden klíček od zapalování, případně pouze čip imobilizéru. Při dálkovém startu je kód čipu načten a přenesen po drátu ke spínací skříňce, kde se načte do originální cívky a tím je tovární imobilizér deaktivován. V době, kdy auto není dálkově nastartováno je imobilizér normálně funkční.

Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi
Martina Dvořáková (27.10.2021)
Výrobek ještě nemám nainstalovaný, proto hodnotím spíše eshop. Dávám 5 hvězdiček za komunikaci s obchodem, velmi milou a ochotnou paní na telefonu a za rychlost doručení. Celkově tento obchod DOPORUČUJI:
Filip Drábek (10.04.2020)
Skvělá rychlost a velmi rychlá Komunikace od prodejce mohu jen doporučit
  1. Vše naprosto proběhlo rychle a v pořádku. Velmi skvělý obchodník.
Václav Liška (13.11.2016)
ok

© 2023. Levnealarmy.cz