Napájecí filtr ke kameře

KÓD: STU-c-cam1
Skladem - externí sklad
Filtr napájení ke kameře je určen pro odstranění rušení obrazu při napájení kamery z couvacího světla. U některých moderních vozů dochází po nastartování k rušení nebo rozpadu obrazu způsobeného během motoru nebo systémem kontroly prasklých žárovek. Tento filtr stabilizuje napájecí napětí a tím odstraní rušení obrazu. Napájecí napětí: 12V
219 Kč s DPH
Možnost odložené platby Twisto Pay

Filtr napájení ke kameře je určen pro odstranění rušení obrazu při napájení kamery z couvacího světla.

U některých moderních vozů dochází po nastartování k rušení nebo rozpadu obrazu způsobeného během motoru nebo systémem kontroly prasklých žárovek.

Tento filtr stabilizuje napájecí napětí a tím odstraní rušení obrazu.

Napájecí napětí: 12V

Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi
Libor (26.12.2020)
Vše ok doporučuji ????
  1. Rychlost
Jiří (02.12.2020)
Vyřešila problém s výpadkama obrazu (Peugeot 508 GT) - Android Čína rádio
  1. funguje parádně
Vladislav (16.06.2020)
Nainstaloval jsem kameru a v klidovém stavu byl obraz jako fotka,ale po nastartování motoru to něco rušilo.Dal jsem tam tento filtr a je po problému.Můžu jen doporučit.Funguje jak má.Octavia 2 combi facelift 2013.
  1. Funkčnost
  1. Cena
Lukáš (28.04.2020)
Před zapojením nebyl po nastartování motoru žádný, nebo velmi špatný signál, tedy parkovací kamera zcela nepoužitelná. Po instalaci zatím funguje perfektně.
Š. Octavia 2 rv.2008
Miroslav (30.07.2019)
napájecí filtr je nefunkční na zapojení do couvacích světel ,při zapojení je stále rozpadlí obraz ,nevhodné do škoda octavia 2

© 2023. Levnealarmy.cz